חלק בלתי נפרד מישיבות עסקיות כמו גם פגישות עבודה שלכם כמנהלים עם עמיתים לעבודה כמו גם לקוחות פוטנציאליים חייב לכלול גם מגשי אירוח אותם תגישו לאורחים. בכדי שתוכלו להיות מוכנים, להלן 6 רעיונות למגשי אירוח נהדרים אותם תוכלו להזמין לקראת הפגישות.

מגשי אירוח למשרד: דרך מצוינת לשדרג את פגישות העבודה

פגישות עבודה הן חלק בלתי נפרד מהתפעול השוטף של כל בית עסק, כאשר לא פעם תדירות המפגשים יכולה להיות קבועה. מעבר לכך, לישיבות עסקיות יש את היכולת להזניק את העסק שלכם כמה צעדים קדימה, אולם בדרך כלל פגישות כמו עם ישיבות עסקיות עלולות להתפרס על פני שעות רבות ועל כן רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תדע לעבוד איתכם באופן צמוד ולספק לכם מגשי אירוח איכותיים אותם ניתן להתאים למספר המשתתפים. בכדי לסייע לכם, בחרנו להציג את מיטב מגשי האירוח אותם תוכלו להזמין לטובת פגישות וישיבות עסקיות:

מגש פירות

חשוב לדעת כי מגש פירות חתוכים של "פרי הדימיון" מגיעים בטווח רחב של מחירים וניתן להזמין אותם במשלוח מהיר עד למשרד מהיום להיום. מדובר במגש המורכב מפירות העונה אשר נחתכים באותו היום ומכילים את כל התוצרת המקומית הטובה ביותר שיש לחקלאיים כאן בישראל להציע. ניתן להזמין מגש אחד גדול או מספר מגשים קטנים, ובכך לספק לנוכחים מגש יפהפייה ומעוצב אך גם בעל נופך בריאותי.

מגש טורטיות

מגש טורטיות כולל כ 40 יחידות של סוגים שונים של טורטייה: טונה, אנטיפסטי, חביתות ועוד. ניתן להוסיף למגש גם תוספות שונות כמו ירקות חתוכים או לשנות את ההרכב של הטורטייה, בהתאם לטעמכם האישי.

ישיבות עסקיות ופגישות עבודה: 6 רעיונות למגשי אירוח למשרד

מגש כריכונים

מגש של כריכוני ביס מהווה דרך מעולה לסגור פינה בקלות בעבור פגישות עבודה. מדובר במגש אותו ניתן להזמין בהתאם למספר הנוכחים – החל מ 12 כריכונים ועד ל 50. מדובר בכריך קטן בצורת ביס הכולל בין היתר טונה,  חביתה, גבינות ועוד.

מגש טאקוס

אחד הטרנדים החמים של מגשי האירוח הוא ללא ספק מגש טאקוס שמגיע היישר ממקסיקו. מדובר במגש קליל אותו ניתן להזמין בעבור ישיבות. מדובר בטאקוס המכיל מגוון רחב של מילויים: קרם שעועית שחורה (חשוב לדעת איך מבשלים ומכינים שעועית שחורה באופן כללי), קרם אבוקדו, חלפיניו ועוד. בדרך כלל, מדובר ב 20-30 יחידות ולכן הוא אינו מתאים לישיבות גדולות עם ריבוי משתתפים.

מגש פרעצל

אם דיברנו על מגשים בינלאומיים, מגש קלאסי אותו תוכלו להזמין מראש הוא מגש פרעצל – מתכון גרמני קלאסי שכולל לחמניות אותם מבשלים במי דבש ואותם אופים בתנור בטמפרטורה גבוה. בתוך הפרעצל ניתן לבחור מבין סוגים שונים של גבינות, סלט חצילים, טפנד ועוד.

מגש מיני קרואסון

מיני קרואסון מהווה מגש מקסים בעבור ישיבות במשרד, וזאת בשל היותו קלאסי אבל גם בעל נראות יפהפייה. בתוך הקרואסונים ניתן לבחור מבין מגוון מילויים כמו סלט ביצים, גבינות שמנת, פלפל קלוי ועוד. מדובר במגש צמחוני כמו גם להתאים את המגש לטבעוניים.

לסיכום, הזמנה של מגשי אירוח למשרד מהווה דרך מעולה לספק לכם ולנוכחים מזון קליל שמתאים מאוד לקיום של פגישות עסקים וישיבות. הקפידו לבחור בחברות מובילות בתחומן אשר מציעות לכם לא רק שירות מיומן ומקצועי אלא גם שימת דגש על בחירה בחומרי גלם טריים ואיכותיים אותם תוכלו לקבל עד למשרד במשלוח מהיר מהיום להיום או בהזמנה מראש. שימו לב כי כל חברה מציעה תנאים שונים ועל כן הקדישו את הזמן לבצע סקר שוק מקיף, לצורך השוואת מחירים כמו גם התקשרות ארוכה.