שוק תוספי התזונה נחשבת לאחד השווקים הצומחים ביותר בעולם, ולא בכדי. שילוב של מחקר, טכנולוגיה ולא מעט אומץ הוביל ליצירה של מוצר איכותי בדמות תוסף קולגן, אותו מייצרת חברת קולגן פלוס שהצליחה לשנות את השוק – ולחולל מהפכה, כפי שנסביר כעת.

כשחזון וטכנולוגיה נפגשים: הכירו את החברה המובילה בישראל בתחום תוספי קולגן

תוסף תזונה קולגן נחשב לאחד התוספים הנמכרים ביותר בעולם כמו גם בישראל, ולא בכדי. למעשה, הקולגן מהווה חלק משמעותי מאוד מהרכב העור, והוא מצוי לרוב בעור, עצמות כמו גם המפרקים. תפקידו הוא קריטי: לשפר את מרקם העור כמו גם לסייע בהקלה על כאבים ושחיקת סחוס, ועל כן מדובר בתוסף שהוא בעל חשיבות קוסמטית אבל גם רפואית מהמעלה הראשונה. אם עד לפני מספר שנים רבים תפסו את שוק תוספי התזונה והקולגן בפרט באופן חובבני למדי, כיום בזכות חברה לייצור תוספי קולגן בשם קולגן פלוס ניתן להבחין בשינוי תדמית משמעותי כמו גם זינוק במספר הרכישות – בעקבות פיתוח של מוצרים ייעודים ואיכותיים שנועדו להתגבר על המחסור בקולגן, בעקבות ירידה עקבית ביכולת של הגוף לייצר את החלבון. מדובר בחברה שהצליחה לשלב בין חזות לבין טכנולוגיה ופיתוח, ועל כן היא מהווה את חוד החנית כאן בישראל של הקולגן ותוסף תזונה בפרט.

ההשקעה משתלמת: חברת קולגן פלוס שינתה את שוק תוספי הקולגן

איך הכול התחיל?

חברת קולגן פלוס נוסדה בשנת 2012 ומאז הצליחה לבסס את שמה כאחד המותגים המובילים בעולם בשוק תוספי תזונה ובפרט קולגן, וזאת בשל שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו גם שנים של פיתוח ומחקר שהובילו בסופו של דבר לייצור ושיווק של מוצרים המבוססים על קולגן טהור. אם שוק תוספי התזונה היה מבוסס על אבקה, בזכות קולגן פלוס תוכלו לבצע רכישה של מגוון מוצרים כמו קרם, סרום וכן מוצרי היפו-אלרגניים אשר נבדקו באופן מדעי מעמיק, מתוך מטרה ליצור מוצרים איכותיים עם ריכוז גבוה של קולגן. בזכות הפיתוח הייחודי כמו גם הדגש על שימוש בחומרים פעילים נוספים תוכלו להבטיח כי ההשקעה הכספית שלכם תהיה משתלמת, כפי שיעידו אלפי הלקוחות המרוצים שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מהשימוש במוצרים אך גם משירות הלקוחות שמספיק מענה לכל לקוח, באופן אישי ותוך שימת דגש על מתן הצעת מחיר אטרקטיבי בעבור ביצוע הרכישה.

כי על איכות אסור להתפשר – בייחוד בעבור ספורטאים

מאחר ומדובר בהשקעה כספית לטווח הרחוק, הצליחה חברת קולגן פלוס לשנות את שוק תוספי הקולגן בזכות הקפדה על איכות מבחינת טיב המוצר ובמקביל גם מתן מענה המותאם לצרכים שונים, ולא רק בהיבט הקוסמטי. לאור ההצלחה הצליח ההחברה לפתח ארבעה מוצרים ייעודים בעבור ספורטאים כאשר אחד מהמוצרים הללו מותאם באופן אישי לנשים, כחלק מהבנה כי הקולגן הוא בעל חשיבות עצומה לגוף האדם, ובפרט לספורטאים פעילים החשופים לפציעות כתוצאה מהמאמץ הגופני ובהתאם לכך נמצאים בסיכון מוגבר לשחיקה של המפרקים בעקבות מחסור בקולגן. על כן, המהפכה של קולגן פלוס מתבצעת באופן שהיא פונה לחלקים רבים באוכלוסייה אשר רוצים ומעוניינים לשלב את תוסף הקולגן בחיי היום יום, בין אם מדובר בצרכים קוסמטיים או בריאותיים.

את המוצרים ניתן לרכוש דרך האתר הרשמי או במוקד השירות, ובכך ליצור לעצמכם הזדמנות לסגל שגרה חדשה של שימוש במוצרי קולגן עם יכולת ספיגה של מעל ל 90%, ללא תופעות לוואי ועם הבנה כי אתם משקיעים את כספכם במותג ישראלי כחול לבן שחרטה על דגלה את איכות המוצר – ועושה זאת בהצלחה יתרה.