אפשרויות השכרת רכב לעסקים

עסקים רבים זקוקים לשירותי רכב, אם באופן שוטף ואם באופן נקודתי, ועל כן תחום ההשכרה כה רלוונטי עבור אינספור צרכים עסקיים. אי לכך, בין אם מבקשים לשכור לנציג החברה רכב עבור הגעה לפגישה ובין אם מבקשים להשכיר לכלל העובדים רכב שיסייע להתנייד מהבית אל מקום העבודה, הרי שטוב להכיר את מגוון האופציות העסקיות בתחום ההשכרה.

השכרת רכב לעסקים

התאמה אישית

החברות להשכרת רכבים מבינות את הצורך המהותי של עסקים רבים בשירות וחשות באופן מובהק את התחרות הגדולה. מכאן שללא ספק ניתן להכריז שהמרוויחים הגדולים הינם בתי העסק אשר זוכים למגוון מסלולי השכרה מותאמים אישית. מבקשים דוגמה? חברה להשכרת רכב מתאימה את הרכבים עבור מאפייני העסק, כך שלצד רכבים קטנים וגדולים, גם קיימים רכבי מנהלים, מסחריות בגדלים שונים, רכבים עם 7 מקומות ועוד.

השכרה לטווח ארוך

לעומת הליסינג התפעולי, במסגרתו יש להשכיר את הרכב למשך תקופה ארוכה, האופציה של השכרה לטווח ארוך גם כן מאפשרת להשכיר לאורך זמן, אך מבלי להתחייב מראש. כך למשל אם עסק זקוק לכמה רכבים עבור פרויקט שלא ידוע בדיוק כמה חודשים הוא יימשך, הרי שאופציה זו אידאלית – היא מאפשרת להשכיר במדויק עבור התקופה הרצויה, כך שבכול רגע נתון ניתן להחזיר את הרכב, או לחלופין להחליף אותו בדגם אחר.

השכרת רכבים מסחריים

עסקים רבים זקוקים למענה מדויק, ועל כן טוב להכיר שירותי השכרת רכבים מסחריים, לרבות עסקאות ליסינג, ולו עבור עסק שמבקש לפתוח משרד חדש וצריך לשנע ציוד רב.

ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי הינה אופציה אידיאלית עבור עסקים ועצמאיים, ולו כי החברה מעניקה לעובד רכב חדש, כאשר יש לשלם רק תשלום חודשי, שבין היתר מכסה שימוש ברכב ושירותי אחזקה – כולל ביטוחים ותיקוני חירום.

ליסינג מימוני

אומנם אין מדובר בהשכרה, אך כן באופציה חלופית. ליסינג מימוני מאפשר לרכוש רכב חדש באמצעות מקדמה ותשלום חודשי קבוע. בתום התקופה (שהוגדרה מראש) משלמים את יתרת המחיר, וניתן להחליט האם לשנות לרכב אחר. עסקים רבים בוחרים בכך, ולו כי באופן שכזה זוכים ליהנות משלל היתרונות של רכב חדש.

סיטואציה עסקית לצד מענה נקודתי

לצד שלל האופציות להשכרה שצוינו, ניתן למצוא סיטואציות נוספות שמצריכות שירותי השכרת רכבים לעסקים. עברו על הרשימה:

  • הסעה ליום עיון

כאשר עסק מבקש לשלוח חלק מהעובדים ליום העשרה, הוא יכול ליהנות מהשכרת רכבים ליום אחד, כך שהעובדים נהנים מתנאים גבוהים ומשליטה מלאה על שעות ההגעה והחזרה.

  • השכרת רכב ליום גיבוש

במקום להשכיר שירותי מונית, ניתן להעניק לעובדים תחושה הרבה יותר יוקרתית, באמצעות השכרת רכבים גדולים, מבלי שנהג זר יתערב באינטראקציה הקבוצתית.

  • השכרת רכב לעובד זמני

כאשר מבקשים להעניק רכב לעובד חדש או זמני, טוב לדעת שישנה אופציה להשכיר בדיוק לתקופה הרצויה, מבלי שיעלה הצורך להתחייב מראש.

  • השכרה לצורכי פגישת עבודה

 

לא רק אנשים פרטיים יכולים להשכיר רכב ליום, אלא גם עסקים יכולים ואף רכבי יוקרה, ולו כי הם מבקשים להגיע לפגישה חשובה ברכב יוקרתי שמיישר קו עם סטטוס החברה, או כיוון שמשקיע מגיע  מחו"ל ומבקשים להצמיד לו רכב ראוי.

 

שירותים משלימים

לסיכום נציין שכאשר עסק עומד להשכיר רכב עבור תקופה קצרה או ארוכה, עליו לוודא שהוא ירוויח שירותים משלימים, כגון ביטוח מקיף, שירותי גרירה ותיקונים, שירותי תחזוקה מלאים, תנאי תשלום נוחים, מתן רכב חלופי ומחירים קבועים לאורך כל תקופת ההשכרה. בחירה נעימה!

שאלות בנושא אפשרויות השכרת רכב לעסקים

השכרת רכב לעסקים

למידע נוסף על אפשרויות השכרת רכב לעסקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות