יצאתם לחל"ת או פוטרתם ממקום העבודה בעקבות נגיף הקורונה? הגיע הזמן לשנס מותניים ולמצוא עבודה בתחום השליחויות. כיצד תעשו זאת בקלות ובמהירות? להלן הפרטים.

עבודה בתקופת הקורונה: כך תהפכו לשליחים

אין ספק כי תקופת הקורונה חוללה מהפכה של ממש בתחום התעסוקה, וזאת לאור העובדה כי ע"פ נתונים עדכניים של המוסד לביטוח לאומי 1 מכל 7 ישראלים הוא מובטל או בחל"ת. לצערנו, אין עדיין אופק לתרופה או לחיסון ולכן הצורך בעבודה הוא קיומי. תחום אשר זוכה לתהודה מחודשת וביקוש שיא הוא תחום השליחויות, וזאת בשל העובדה כי רוב החברות והעסקים משתמשים בשירות של שליחים עד הבית, בשל ההגבלות אשר הוטלו על הציבור. מדובר בעבודה קלה המגלמת גם אפשרויות לא רעות בכלל מבחינת המשכורת, ועל כן מדובר בהזדמנות להעביר את התקופה ולהכניס כסף לבנק. באתר mydelivery.co.il לדוגמא ניתן להגיש מועמדות בעבור עשרות משרות פתוחות בתחום השליחויות, ועל כן מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם לבסס את עתידכם הכלכלי ולהניע את עצמכם לפעולה, על אף התקופה המאתגרת.

איך אפשר למצוא עבודה בתחום השליחויות?

כאמור, ישנם לא מעט אתרים אשר מציגים משרות בתחום השליחות, הן באופן עצמאי או באמצעות חברות מובילות. חשוב לקחת בחשבון כי על מנת להפוך לשליחים, עליכם להיות נגישים מבחינת התחבורה – רכב, אופניים חשמליים או קורקינט. בנוסף, במידה ותרצו להשתלב בשליחים בחברות גדולות כמו גט טקסי או וולט, יש לעבור הכשרה דרך החברה באמצעות פלטפורמות כמו ZOOM, וזאת בכדי שתוכלו להשתלב במערך השליחים. ניתן להיעזר גם בקבוצות ייעודיות ברשתות החברתיות אשר הוקמו בדיוק למטרה הזו. בקבוצות ניתן ליצור קשר עם חקלאיים לדוגמא אשר מעבירים את התוצרת המקומית דרך שליח,  או בעבור עסקים קטנים אשר זקוקים לשליח, ללא צורך בהכשרה ספציפית. הביקוש הוא גבוה מאוד, והיתרון הוא ברור:  מדובר בעבודה זמנית אותה ניתן לבצע בהתאם לרצונכם, ועל כן אין צורך להתחייב לטווח הרחוק. תוכלו לעסוק בתחום בזמן הפנוי שלכם ולאחר החזרה לשגרה, לחזור למשרה הקודמת. אולם, ייקח זמן עד לחזרה מלאה לשגרה ועל כן יש לקחת החלטות.

כך תמצאו עבודה- בתחום השליחויות

מהי המשכורת הממוצעת בתחום?

המשכורת הממוצעת בעבור עבודה כשליח יכולה להגיע לאלפי שקלים בחודש, ומאות שקלים ביום. במידה והחלטתם להיות שליחים עצמאיים, תוכלו לקבל את הכסף במזומן ובכך לסגור חורים או לבצע רכישות לבית. רוב השליחים מקבלים גם טיפים, ועל כן מדובר במשכורת נאה מאוד בעבור חסרי תעסוקה. לסיכום, העידן הדיגיטלי ואתרים מתמחים מאפשרים לאתר ולהגיש מועמדות בעבור משרות בתחום באופן קל ומהיר, ולהתחיל לעבוד כבר עכשיו. זכרו כי מדובר במצב זמני, ולכן האפשרות של עבודה כשליח מהווה הזדמנות לצאת מהברוך הכלכלי ולייצב את עצמכם ואת בני המשפחה, בכל גיל ובכל סטאטוס.

כדאי לקרוא 5 שיטות מומלצות לחיפוש עבודה