פנקס, שילוט, או בכלל פלאיירים? באתר עותקים תוכלו להדפיס במהירות

אם אתם מקימים עסק חדש, אתם בוודאי יודעים שיש לא מעט פרוצדורות שתצטרכו לבצע החל מרישום העסק במע"מ ומס הכנסה, עד העסקת עובדים, הזמנת ציוד, בחירת רואה חשבון, ניהול וייצור מוצרים ושאר פרוצדורות. אבל החלק הכיפי בהקמה הוא הרגע בו הלוגו שלכם והסלוגן שבחרתם עבור בית העסק, עולים על הנייר.

בעלי עסקים שרוצים לתפעל את העסק באופן שוטף, יכולים להדפיס את לוגו העסק על מוצרי נייר שונים הנחוצים להתנהלות מול לקוחות, כמו: שילוט לבית העסק, מה שדרוש כדי שידעו שאתם קיימים, פנקסי חשבונות, הזמנות וקבלות אותן מגישים ללקוחות, וגם מוצרי פרסום ושיווק כמו פליירים וכרטיסי ביקור. אם אתם מחפשים מקום להדפיס, חשוב שתדעו כי "עותקים" מציעים מגוון מוצרי דפוס לעסקים. את המוצרים אפשר להזמין אונליין עם ממשק נוח למשתמש לעיצוב יעיל ומהיר ומשלוח לכל מקום.

אז למה צריך מוצרי דפוס לעסקים? הנה כמה סיבות טובות:

נתחיל עם שילוט לבית העסק: שלטים שנתלים במרחב העסקי או כאלה יופיעו במגוון במקומות ציבוריים, יסייעו לקהל היעד וללקוחות עתידיים להבין שיש במקום עסק פעיל, והם יוכלו לדעת היכן הוא נמצא. שילוט לעסק יוצר זכירות של המקום, בעיקר כשהוא מעוצב עם שם קליט, לוגו מצוין ועם צבעים מתאימים.

 

 

פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות, פנקס הזמנות והצעות מחיר – גם הם חלק בלתי נפרד מההתנהלות של בית העסק. כשאתם מוציאים הזמנה או חשבון עסקה או כשאתם מגישים הצעת מחיר או חשבונית מס וקבלה באופן פיזי – אתם מנהלים את בית העסק כמו שצריך וגם מתעדים את הפעילות העסקית שמתקיימת בו. הדפסת פנקסים ממותגים תהפוך את המוצר או השירות שאתם מספקים לזכיר ורציני, בעיקר בעיני לקוחות.

כרטיסי ביקור ופליירים מסייעים לקדם כל יוזמה, חברה, ארגון, משרד, אומן וכדומה. לדוגמא: פלייר המודיע על סדנאות אומנות שמתקיימות בסטודיו מסוים – יעודד יותר אנשים להירשם לסדנאות. כרטיס ביקור של ספר כלבים שימצא בחנות חיות – יוביל ליותר לקוחות שיתעניינו בתספורת לכלבלב.

לסיכום

כדי לנהל עסק כמו שצריך, כדי למתג אותו ולהפוך אותו לכזה שאנשים יזכרו: כדאי להזמין פנקסי חשבונות ממותגים ולעשות זאת בקלות, אונליין עם איכות הדפסה טובה וחדה. לשם כך יש לבחור בית דפוס טוב שיספק משלוח מהיר של ההזמנה שלכם.

שאלות בנושא פנקס, שילוט, או בכלל פלאיירים? באתר עותקים תוכלו להדפיס במהירות

למידע נוסף על פנקס, שילוט, או בכלל פלאיירים? באתר עותקים תוכלו להדפיס במהירות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות