ב-2022 החוסן הכלכלי והחברתי הוא חשוב מאי פעם. בשביל זה עמותת פעמונים כאן

בשנתיים האחרונות חוו מיליונים במדינת ישראל טלטלה עזה בעקבות פרוץ מגפת הקורונה. למעשה, בעקבות התפרצות המגפה מצאו את עצמם אלפי ישראלים במצב כלכלי קשה מאוד, הן הוצאה מסיבית של מעסיקים לחופשה ללא תשלום והן בעקבות עליית המחירים המתמדת שמשפיעה מאוד על היכולת של משפחות בישראל לכלכל את עצמן. זאת ועוד, בהיבט החברתי ניתן לראות כיצד בשנת 2022 הפערים בין הפריפריה למרכז ממשיכים לגדול, מה שיוצר תחושה של כאוס ותסכול שמגיע לידי ביטוי בתחושה של ייאוש בקרב מיליונים כאן בארץ. אין ספק כי רבים מבינים את החשיבות של יצירת חוסן כלכלי וחברתי, אולם עמותה שהחליטה להרים את הכפפה וליצור שינוי ממשי היא עמותת פעמונים, עליה נרחיב כעת.

עמותת פעמונים – פעילות ענפה למען צמצום פערים חברתיים וכלכליים

עמותת פעמונים היא עמותה ללא מטרות רווח שהוקמה מתוך מטרה ליצור בעבור משפחות את ההזדמנות חיים כלכליים מאוזנים, ובהתאם לכך גם לסייע לבנייה של חוסן חברתי.  עם השנים ובייחוד על רקע מגפת הקורונה רבים רואים בעמותה מוסד שמטרתו לסייע למשפחות בישראל, וזאת בשל פעילות ענפה המתרחשת בכל רחבי הארץ ומתמקדת גם בחינוך פיננסי, הרצאות, ליווי אישי של משפחות, יחידים ועצמאיים וכן מערכי לימוד שנועדו לספק מענה בדרך ליצירה של חיים מאוזנים כלכלית. לאור הפעילות הענפה הצליחה העמותה לסייע לאלפי ישראלים שזכו לתמיכה וגיבוי מצד מתנדבים שמורכבים ממומחים בתחום הכלכלה לצד יועצים אסטרטגיים שפועלים בהתנדבות מלאה, לטובת הגשמת המטרה החשובה של יצירת חוסן חברתי וכלכלי, בייחוד לאחר שנתיים קשות בחסות מגפת הקורונה.

 

 

ליווי אישי בעבור כל אזרח שזקוק לכך

הייחודיות של העמותה הזו נובעת מתוך היכולת לסייע לכל אזרח, בהתאם לצרכים הפרטניים שלו. העמותה מספקת תמיכה למשפחות, בעלי עסקים שנקלעו לקשיים ושעסק שלהם לא מצליח להתרומם, עובדי המגזר הציבורי והפרטי וכן צעירים שרוצים להימנע מכניסה לבור כלכלי. כידוע, המצב הכלכלי במדינת ישראל הוחמר באופן משמעותי על רקע מגפת הקורונה אך מדובר בנושא שמלווה משפחות ויחידים מזה שנים רבות. על מנת לתפעל את הפעילות הענפה של העמותה היא זקוקה לתמיכה פיננסית, מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לפיתוח וקידום של התוכניות לחינוך פיננסי, כאשר כיום ניתנת האפשרות לציבור לתמוך באמצעות הפלטפורמה של אתר jgive המאפשר להעביר תרומות בשקיפות מלאה, כל זאת מתוך מטרה לסייע לעמותות מוערכות וזוכות פרסים כמו פעמונים להמשיך את הפעילות ואף למנף אותה.

כיצד משפיע יוקר המחיה על פעילות העמותה?

בשנים האחרונות העמותה מקבלת אלפי פניות מהציבור בעקבות חובות ומצב כלכלי שמוביל גם להגדלת הפערים החברתיים. זה לא סוד שנושא יוקר המחיה במדינת ישראל הוא אחד מהנושאים הבוערים ביותר על סדר היום הציבורי, כאשר גם עובדים שמצליחים להשתכר מעל הממוצע חווים את יוקר המחיה, ובייחוד משפחות ויחידים שאינם מצליחים לשלוט על ההוצאות. עמותת פעמונים מהווה ללא ספק את המקום שבו  ניתן לקבל סיוע ללא עלות ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים, ועל כן ניתן בהחלט לומר כי סיוע כספי באמצעות אתר jgive יאפשר לכם לסייע לפעילות ואף לקבל תמיכה בעצמכם, כל זאת כחלק מהבנה כי יצירה של חיים כלכליים מאוזנים היא המפתח למציאות אשר תסייע בסופו של דבר לבנות חוסן חברתי וכלכלי.

לסיכום

עמותת פעמונים הוקמה בשנת 1997 ומאז הצליחה לסייע לאלפי משפחות ומשקי בית כאן בישראל. סיפורי ההצלחה הרבים כמו גם המערך של המתנדבים הוא זה שהופך אותה לעמותה מובילה בתחומה, אולם לאור הביקוש הרב לסיוע וכן המצב הכלכלי של רבים בשנת 2022 היא זקוקה לסיוע מצד הציבור. זה הזמן להירתם, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של חברה שכל אחד ואחת יכולים ליצור חוסן כלכלי שיגיע לידי ביטוי גם בצמצום הפערים החברתיים.

שאלות בנושא ב-2022 החוסן הכלכלי והחברתי הוא חשוב מאי פעם. בשביל זה עמותת פעמונים כאן

למידע נוסף על ב-2022 החוסן הכלכלי והחברתי הוא חשוב מאי פעם. בשביל זה עמותת פעמונים כאן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות