כיצד למנף את הכנסות העסק שלך?

אם יש לכם בית עסק משגשג או כזה שרק החל לייצר רווחים, חשוב שתדעו כי אם ביצעתם את כלל התשלומים של בית העסק, משמע: תשלומים לעובדים, ספקים, נותני שירות ועוד, וכעת יש לכם רווחים – תוכלו כעת למנף את הצלחתו של בית העסק ולהפוך את סכום הכסף שהצטבר, לגדול יותר ואף כפול.

הגדלת הכנסות

כיום, אנשי עסקים, עצמאיים, יזמים ופרילנסרים, מחפשים את הדרך למנף את הכנסות בית העסק שברשותם, כאשר ישנן כמה אופציות למינוף רווחים העומדות בראש, ביניהן:

השקעות נדל"ן

שוק הנדל"ן הישראלי הפך לכזה שכולם רוצים להיות חלק ממנו. בשל מחירי הדירות הגבוהים, כמו גם מחיר גבוה של השכרת דירות, משרדים וחללי עבודה – רבים מבצעים השקעות נדל"ן שונות. אם תרצו למנף את ההכנסות, ויש לכם סכום מתאים, תוכלו לקנות חלל עבודה שתוכלו לעבוד בו ואף להשכירו לפרילאנסרים ולעצמאיים המחפשים משרד על בסיס יומי, חודשי או שנתי. אופציה נוספת הינה רכישת מבנה, ביצוע שיפוץ במבנה והפיכתו לחלל עבודה או מגורים. אופציה נוספת הינה רכישת נכס להשכרה וקבלת תשואות מתשלומי השוכרים.

תיקי השקעות

כל בעל עסק חייב לדאוג לעתידו שכן עצמאיים הם אלה שמפרישים לעצמם כספים לקרן הפנסיה, הם מבטחים עצמם בביטוחים מתאימים, כמו גם זקוקים לחסכונות ותשואות מהשקעות שיניבו עבורם פרי: גם כשיפרשו מעולם העסקים.

לשם כך מומלץ להתייעץ עם רואה החשבון שלכם או עם סוכני הביטוח בחברת ביטוח טובה, ומכאן להבין כיצד תוכלו להשקיע נכון את הכסף שצברתם. השקעות בקרנות השתלמות, הפקדת כסף לתיקי השקעות, ניהול השקעות בסיכון נמוך, ועוד: כולם יכולים לאפשר לכם גם חסכון כסף לשעת צרה, וגם הגדלת סכומי הכסף שנמצא בקופות הגמל ובתיקי ההשקעות.

קניית בית עסק נוסף

במידה ופתחתם בית עסק משגשג וכעת אתם רוצים להתפתח ולגדול, תוכלו לנסות ולבדוק כיצד ניתן להרחיב את בית העסק. כיום לא חסרים בתי הקפה שהפכו לרשתות, חנויות הבגדים המחזיקות סניפים בכל רחבי הארץ, חברות קייטרינג שגדלו והפכו לחברות הפקות, ועוד. נסו לבדוק כיצד תוכלו להרחיב את העסק ולהשקיע נכון.

בינלאומיות

במידה ואתם מנהלים בית עסק מצליח ומשגשג: נסו לבדוק את שוק הצרכנים בארץ אחרת בה משתלם לכם לפתוח עסק. לעיתים אין צורך בפתיחת עסק באופן פיזי על מנת שתוכלו לייצא מוצרים או שירותים ללקוחות, אלא שמספיקה הקמת אתר אינטרנט בינלאומי הפונה לקהל היעד שלכם, כאשר בכך ניתן להרוויח את הפעילות ולגדול.

שאלות בנושא כיצד למנף את הכנסות העסק שלך?

הגדלת הכנסות

למידע נוסף על כיצד למנף את הכנסות העסק שלך?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות