עלויות הדפסה לעסקים: איך לנהל את ההוצאות בצורה חכמה – ולחסוך

אחד מסעיפי ההוצאה המשמעותיים במשרד הוא ההדפסות השונות המבוצעות בו. מסמכי הנהלת חשבונות, ניירת שיווקית, חוזים, קטלוגים – כל אלו הם רק חלק מצרכני הדפוס בעסק. ההוצאה הזו משתנה מעסק לעסק אבל היא יכולה בקלות להגיע לסכומים משמעותיים, אפילו של אלפי שקלים. כל מי שמשתמש במדפסת יוכל להפיק תועלת מהמאמר הבא מכיוון שאנחנו הולכים להציג בו דרכים לחסוך כסף רב בעלויות ההדפסה בעסק שלכם.

הדפסה בעסק – מחשבים עלות גלובלית

עלויות ההדפסה בעסק שלנו כוללות עלויות מסוגים שונים. ראשית, יש את עלות הרכישה של המדפסת. כאן תופתעו לגלות שאין הרבה מקום לחיסכון. זו עלות חד פעמית ובכל מקרה, היא לא גדולה מסיבה שמייד נבהיר. עלות נוספת של ההדפסה היא התשתיות השונות שהיא צורכת, בעיקר חשמל ומקום בעסק. העלות הגבוהה באמת של ההדפסה היא בחומרים המתכלים: נייר, טונרים ודיו. רבים מאיתנו לא מתעניינים בנושא ולכן לא מודעים לספקים השונים הקיימים ולהבדלים במחירים ביניהם. למשל, ב-xl דיו תוכלו למצוא מבחר עצום של טונרים במחירים תחרותיים ובאיכות המגובה על ידי אחריות של המשווק. רכישה מספק אשר יכול לתת מחיר טוב היא הצעד הראשון להתייעלות. בואו נכיר את הצעדים הבאים.

טונרים ודיו חלופיים – האם זה מתאים לעסק שלכם?

בכדי להבין את הנושא של הדיו והטונרים החליפיים, צריך לצלול רגע למודל העסקי של יצרני המדפסות. זוכרים שהזכרנו את מחיר המדפסות הנמוך? ובכן, יש לזה סיבה טובה. יצרני המדפסות הגיעו למסקנה שיותר משתלם להם למכור בזול את המדפסות. כך הם יוצרים לעצמם תזרים מכירות קבוע של טונרים וראשי דיו מקוריים. היצרנים הללו נוקטים בכל מיני שיטות בשביל למכור את המוצרים המקוריים. צריך להבין שדיו וטונרים חלופיים מיוצרים כיום בסטנדרטים מאד גבוהים. גבוהים עדי כדי כך שהמשווקים מוכנים לתת עליהם אחריות ברכישה!

החברות אשר מייצרות טונרים ודיו חלופיים משקיעות משאבים בפיתוח שלהם ובהתאמה שלהם למדפסות השונות. מכיוון שמחירי החומרים המתכלים מאד יקרים כאשר הם מקוריים, קיים מתח רווחים נאה שניתן להרוויח אפילו אם נותנים הנחות משמעותיות. מהסיבה הזו בדיוק לא צריך לפחד שמדובר במוצרים נחותים או שהם יעשו בעיות בהדפסה.

שימוש במוצרים תחליפיים יכול לחסוך עשרות אחוזים בהוצאות ההדפסה. יחד עם החיסכון, איכות ההדפסה עצמה לא תיפגע.

עלויות הדפסה לעסקים: איך לנהל את ההוצאות בצורה חכמה - ולחסוך

טונרים ודיו חלופיים – חשוב לדעת

כמו בכל תחום, גם כאן יש מוצרים טובים יותר וטובים פחות. היכולת שלנו כצרכנים לבדוק טונרים וראשי דיו חליפיים היא מוגבלת. לכן, אנחנו צריכים להסתמך על משווק אמין בעל היקפי מכירות גדולים. XL דיו הוא משווק כזה. מדובר בספק גדול למוסדות ועסקים שיש לו מוניטין עליו הוא מחויב לשמור. מוצרים הנמכרים בXL דיו הם כאלו אשר נבדקו לא רק להתאמה, אלא גם לאיכות של ההדפסה המתקבלת ולכך שהם שומרים על המדפסת במצב תקין. XL דיו יכול לשלוח טונרים וראשי דיו במשלוחי אקספרס ובכך הוא חוסך זמן ברכישה וגם זמן המתנה, אפילו אם איחרנו להזמין את המוצרים. עסק בסדר בגודל של XL דיו יכול לגדול רק אם הוא מקבל הזמנות חוזרות מלקוחות מרוצים וזהו בדיוק המצב כאן. הרעיון הוא למכור מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים ובהיקפי מכירות גדולים כך שהחיסכון עובר ללקוחות, אפילו אם הם לא גדולים.

אם אתם מחפשים מקור לחיסכון בעסק שלכם, כזה שלא מצריך שינויים גדולים וקשים ליישום, היינו ממליצים לכם לבדוק את נושא ההדפסות וליישם את האמור במאמר: ראשי דיו וטונרים חלופיים מספק כמו XL דיו.

שאלות בנושא עלויות הדפסה לעסקים: איך לנהל את ההוצאות בצורה חכמה – ולחסוך

עלויות הדפסה לעסקים: איך לנהל את ההוצאות בצורה חכמה - ולחסוך

למידע נוסף על עלויות הדפסה לעסקים: איך לנהל את ההוצאות בצורה חכמה – ולחסוך

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות