כיום, כל חברה או ארגון שמעוניינים לנהל את המשאבים שלהם באמצעות תוכנה צריכים תוכנת ERP. תוכנות ה-ERP שמוצעות מתאימות לרוב השוק, באופן רוחבי, אך אין להן התאמה למגזרים, ארגונים, חברות או תהליכים ספציפיים. חוסר התאמה זה מתבטא בצמצום התועלת מכלים אלה, ובמאמצי התאמה שונים מצד הלקוח. אלא שיש פתרון נוסף, טוב יותר, אשר מותאם עבור עסקים גדולים במגזרים שונים.

למה ארגונים או חברות מסוימות צריכים התאמה אישית?

לחברות או ארגונים ספציפיים יש תהליכי עבודה מסוימים הייחודיים להם. לכן, תוכנה רגילה שמותאמת לכולם לא תתאים לניהול הארגון או שתגביל אותם ותהפוך את הניהול למסורבל יותר. לכן, אם לא הכרתם את מערכת ERP של תפנית מקרוב עד כה, הדבר מומלץ מאוד. מערכת ERP של תפנית מותאמת לתהליכי העבודה של מגזרים מסוימים, בהם היא מתמחה,  ומאפשרת להם התאמה מושלמת לתהליכים אלו.

איך תפנית עונה על הבעיה הזאת?

הייחוד של התוכנה הוא בהתמחותה במגזרים ספציפיים, עם מתן מענה ייחודי. המגזרים בהם היא מתמחה הם: עסקים בתחום היבוא והשיווק של מוצרי צריכה, קמעונאות, אשראי חוץ בנקאי, ליסינג והשכרה, יבואני רכב, קרמיקה, ריצוף וסניטציה, אקדמיה ומלכ"רים, ניהול מרכזים לוגיסטיים, עסקים בתחום הנכסים והנדל"ן המניב, מרכזיים רפואיים, דיור מוגן וחברות שירותים.
המערכת פותחה על ידי חברת מטריקס, שהיא אחת החברות המובילות בתחום הפיתוח הטכנולוגי בארץ ובעולם, לכן מדובר בתוכנה מושקעת ואיכותית אשר תעבוד מצוין בכל ארגון שמשתייך לאחד המגזרים שבהם היא מתמחה.

ניהול משאבים לארגונים ב-2021 - יש פתרון מתקדם שיכול לסייע לכם

סוד ההצלחה

מדוע כדאי לבחור בתפנית, לשם ניהול משאבי העסק שלכם?

התאמה למגזר שלכם

התוכנה מותאמת כאמור למגזרים שונים, דבר שמהווה יתרון ייחודי ומספק תועלות ניכרות עבורכם. היא מספקת פתרון שהוא בסט אוף בריד, לכל ארגון אשר משתייך לאחד מהמגזרים שפירטנו.

טכנולוגיה מתקדמת

תפנית מצטיינת בטכנולוגיה מתקדמת, תודות לפיתוחה על ידי בית התוכנה הגדול בישראל – חטיבת מערכות עסקיות במטריקס. מדובר בידע עשיר מאוד אשר נצבר בהקמת מערכות ERP. ואכן, שיפורים טכנולוגיים והכנסת פונקציות נוספות נמצאים במרכז פעילות הפיתוח של המערכת. כל פעילות הפיתוח מרוכזת במקום אחד, ולכן מתקבלת אינטגרציה אופטימאלית בין מרכיבי המוצר.

התפתחות מתמדת

התוכנה מתפתחת בהתאם לשינויים ולתהליכים החדשים והעדכניים ביותר בשוק. למעשה, תפנית מהווה מוצר אשר נמצא בפיתוח מתמיד. פיתוח זה נותן ביטוי למחקר מתמשך של דרישות השוק המקומי.

ניהול יסודי

תפנית מאפשרת לכם ניהול, בקרה וביקורת על כל הפעילות. זאת באופן שמותאם במדויק למגזר בו אתם פועלים ולכם כארגון.

מגוון אפשרויות

תפנית ניתנת להתאמה נוספת, ככל שתידרש. זאת כולל התאמת מסכים מבחינות כמו תפריט הפעלה, התאמת שדות בטפסים ושימוש ב-API במידת הצורך. היא מוצעת במודלים של אחסון בענן, הוסטינג (hosting) או אחסון על גבי שרת לקוח.

לסיכום

למערכת ה-ERP של תפנית יש יתרונות רבים. כל ארגון או חברה שירצו להשתמש בה, ימצאו אותה יעילה ונוחה לשימוש. באופן כללי, ניתן לומר כי ניהול משאבים הוא עניין אשר מצריך ניהול שוטף, ובפרט כאשר מדובר בתהליכים ייעודיים בניהול הארגון. על כן, הבחירה בתפנית היא בחירה בטוחה לארגונים או לחברות.