כל הדרכים להגיע לעבודה בלי להוציא את הרכב הפרטי

כולנו הולכים אליה בכל בוקר ומבלים בה שעות ארוכות, היא מאפשרת לנו לפתח את הצדדים היצירתיים והמקצועיים שלנו וכמובן עוזרת לנו לשלם את החשבונות מדי חודש. אנחנו מדברים כמובן על העבודה שלנו, שעבור רובינו היא חלק משמעותי מהחיים ולמעשה המקום בו אנו מבלים את מרבית השעות שלנו. ואם יש דבר אחד משותף לעובדים בכל סוגי העבודות, הוא הצורך ולפעמים הקושי להגיע לעבודה ולחזור ממנה מדי יום. מרביתנו בוחרים לעשות זאת עם הרכב הפרטי, מה שבהחלט מביא להוצאות מוגזמות, גם לצד העובדה שעל פי חוק מגיעים לנו החזרי נסיעות, שכן הבלאי על הרכב ותעריפי הביטוח כלל לא מחושבים, וכמובן שהזמן שרבים מאיתנו מבזבזים בפקקים בכל יום הוא עוד מקור להפסד כספי. למרבה המזל, כיום במדינת ישראל יש לא מעט אופציות אחרות ונוחות להגעה לעבודה, ובמרבית המקרים מה שזה מצריך זה בעיקר שינוי מחשבתי והסתגלות מהירה. הנה כמה דרכים שכדאי גם לכם לשקול.

קורקינט חשמלי

כיום מדובר על כלי רכב שהוא הפתרון המושלם לנסיעות האורבניות ויש לו יתרונות רבים. מי שיבחר לקנות קורקינט חשמלי מומלץ, יחסוך קודם כל את תעריפי הדלק הגבוהים וישלם סכום זעום באופן יחסי על החשמל והטענה של הקורקינט. כמו כן, מדובר על כלי רכב שמאפשר לעבור את הפקקים בקלות ולא יאלץ אותנו להזדחל שעות ארוכות עם המוני בית ישראל על הכבישים הפקוקים. חשוב לזכור שלפני שמתחילים לרכב באופן קבוע, יש להתרגל ולהכיר את כלי הרכב הזה וכן חשוב להקפיד על מיגון מתאים בזמן הרכיבה. שימו לב שהפתרון הזה מתאים למי שעובד בעיר בה הוא גר וזה לא מתאים לנסיעות בין עירוניות.

כל הדרכים להגיע לעבודה בלי להוציא את הרכב הפרטי

אוטובוסים

נהוג לדבר על התחבורה הציבורית באופן שלילי ובפרט על מערך האוטובוסים בישראל, אבל האמת היא שזה לא תמיד נכון ויש הרבה מאד בארץ בהם מערך האוטובוסים הוא יעיל ונוח במיוחד. לפני שאתם פוסלים את האפשרות מראש, אנו ממליצים לבדוק מה המצב לגבי הקו שלכם לעבודה. אתם בהחלט עשויים לגלות שיש אוטובוסים בתדירות גבוהה ובכלל מומלץ לנסות לעשות את הנסיעה פעם אחת ולראות איך זה עובד בדיוק. במקרים של מזג אוויר חורפי, אוטובוסים זה פתרון בהחלט נוח.

קאר פול

אם יש לכם חברים לעבודה שגרים קרוב אליכם ושממילא יוצאים וחוזרים בשעות שלכם, למה שלא תאחדו כוחות, תחסכו דלק ועל הדרך תצמצמו את כמו הרכבים על הכביש. ככל שאתם עובדים בחברה גדולה יותר, כך הסיכוי שתמצאו אנשים כאלו גדל וככה גם אפשר להתארגן בקבוצות גדולות ולעשות תורניות קאר פול שיכולות לחסוך לכם הרבה דלק.

רכבות

פתרון בהחלט יעיל ונוח למי שעובד בעיר אחרת שכן כיום יש אופציות רבות של קווים בין עירוניים המחברים כמעט את כל הערים בארץ. הנסיעה ברכבת היא נוחה, מהירה ונעימה וכמובן שהיא הרבה יותר חסכונית מנסיעה עם הרכב הפרטי. כמובן שצריך לקחת בחשבון שבניגוד לנסיעה ברכב הפרטי, במהלך הנסיעה ברכבת אפשר להתחיל לעבוד ולסגור משימות חשובות עוד לפני שאפילו נכנסתם למשרד.

אופניים

מי אמר כושר בדרך לעבודה ולא קיבל? אם יש לכם מרץ ואתם אוהבים כושר גופני, תוכלו להפוך כל נסיעה לעבודה לפעילות גופנית מבורכת. חשוב לבדוק שיש דרכי גישה נוחות ובטוחות לעבודה שלכם לאופניים ושיש מקלחת במקום העבודה, כי זה בהחלט לא נעים להתחיל את היום שלכם כשאתם מזיעים ומותשים.

אם תעשו מעט מאמץ ותגלו פתיחות, תוכלו גם אתם לחסוך את הנסיעה עם הרכב הפרטי לעבודה.

שאלות בנושא כל הדרכים להגיע לעבודה בלי להוציא את הרכב הפרטי

כל הדרכים להגיע לעבודה בלי להוציא את הרכב הפרטי

למידע נוסף על כל הדרכים להגיע לעבודה בלי להוציא את הרכב הפרטי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות