טווח רחוק וסיכון נמוך: השקעות שמשתלם להשקיע בהן

כל אדם בוגר שהתחיל לחיות חיים עצמאיים, יודע עד כמה יוקר המחייה בישראל הוא קשה ומחייב אותנו לעבוד לפעמים סביב השעון על מנת להתפרנס. מעבר לכך, מי שרוצה לצבור נכסים ולהבטיח ביטחון כלכלי, יודע היטב כי זה לא מספיק ללכת לעבודה בכל יום וכי חייבים למצוא מקורות הכנסה יציבים נוספים. עם זאת, זה לא תמיד פשוט לבחור באפיק השקעה והרבה פעמים אנו חוששים לעשות את הצעד ולקפוץ אל המים העמוקים. בדיוק בגלל זה, חשוב להתחיל בשלב הראשון עם דברים פשוטים לטווח הארוך ועל כן עם סיכון נמוך יחסית. אם אתם לא ממש מכירים השקעות כאלה, הנה כמה רעיונות ממש לא רעים להתחיל איתם.

פאנלים סולאריים

מדובר בדרך מעולה קודם כך לחסוך כסף, עם לוחות סולאריים אותם תתקינו על הגג שייצרו חשמל באמצעות אור השמש. החזר השקעה על פאנלים סולאריים לרוב יסתיים לאחר שנתיים או שלוש לכל המאוחר מרגע ההתקנה, ומשם תחסכו מאות שקלים בכל חודש ואלפי שקלים מדי שנה. מעבר לכך, את החשמל העודף תוכלו למכור ישירות לחברת החשמל וכך תייצרו הכנסה פסיבית קבועה. ההתקנה הראשונית תעלה לכם כמה עשרות אלפי שקלים בודדים ועל כן זה אפיק שמתאים להרבה אנשים.

הייטק

כדי להבין עד כמה השקעה בהייטק יכולה להיות מוצלחת, נסו לחשוב על אותם משקיעים ברי המזל שרכשו מניות של וייז או של גוגל בתחילת דרכן. כאשר חברה עושה אקזיט, המשמעות בעבור השותפים היא רווחים גדולים ואתם בהחלט יכולים להיות השותפים הללו. עם זאת, חשוב מאד לזכור כי לא רבים מצליחים וכי מדובר במגמות ולכן חשוב להתעדכן במידע ולצלול לעומק אל תוך העולם הזה לפני שתצאו לדרך. הפודקאסט "יזמות או למות" סוקר מדי פרק את המגמות החמות ויכול להיות מקור מידע מצוין להתחיל איתו.

טווח רחוק וסיכון נמוך- השקעות שמשתלם להשקיע בהן

נדל"ן

אחת ההשקעות היותר בטוחות היום היא השקעה בנדל"ן וזאת הסיבה מדוע הבנקים מאפשרים כמעט לכל אחד לקחת משכנתא ולרכוש נכס. נכסי נדל"ני הוא כזה שמחירו יעלה תמיד ועל כן תוכלו למכור אותו כעבור זמן מה ולעשות רווח על ההפרש. שימו לב, כאשר מדובר בעסקה בקנה מידה גדול כמו עסקת נדל"ן, חשוב לברר את כל הפרטים השונים לעומק ולא להיחפז לעסקה לא בטוחה. מומלץ לבחור ולהיעזר במתווך נדל"ן מקצועי לאיתור עסקה פוטנציאלית, ולהיוועץ ביועץ משכנתאות, עורכי דין ויועצי נדל"ן כדי לוודא את כדאיות הרכישה.

שוק ההון

גם אם אין לכם ממש מושג איך זה עובד, עם רכישת ידע מתאימה תוכלו להתחיל לסחור במניות בשוק ההון. הקפידו לבחור באפיק לימודי מוכר ומקצועי ולהתחיל תמיד עם השקעות סולידיות בסיכון נמוך.

כל שנותר כעת הוא לבחור את האפיק המתאים לכם בהתאם לתקציב שברשותכם ופשוט לצאת לדרך. הימנעו מסיכונים גדולים ומיותרים ושיהיה הרבה בהצלחה!

שאלות בנושא טווח רחוק וסיכון נמוך: השקעות שמשתלם להשקיע בהן

טווח רחוק וסיכון נמוך השקעות שמשתלם להשקיע בהן

למידע נוסף על טווח רחוק וסיכון נמוך: השקעות שמשתלם להשקיע בהן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נגישות